Bestuur

Thomas_De_Brabandere

Thomas De Brabandere

  • Voorzitter
  • CUC (Club Umpire Coach)
  • Co√∂rdinatie competitie en opleidingen coaches/managers/scheidrechters, organisatie trimcompetitie

thomas@hockeyrotselaar.be

Eef

Eef Vroom

  • Penningmeester
  • Boekhouding, ledenadministratie, sponsoring, organisatie kampen, clubmateriaal
  • Aanspreekpunt Integriteit (API)

eef@hockeyrotselaar.be

Kurt

Kurt De Backer

  • Secretaris
  • Co√∂rdinatie competitie en trainingen, PR

kurt@hockeyrotselaar.be

299480064_426437166130137_6104790828919489028_n

Anne Van der Planken

  • Bestuurslid
  • Vrijwilligersbeleid
  • Communicatie

anne@hockeyrotselaar.be

Roel De Rijk

  • Bestuurslid
  • PR, clubkledij

roel@hockeyrotselaar.be

Wim Smets

  • Bestuurslid
  • Communicatie, ICT

wim@hockeyrotselaar.be

Susanne Tesselaar

  • Bestuurslid

Freya Swinnen

  • Bestuurslid

Sportief

Ans

Ans Huizing

Liesbeth Van Wauwe

  • Verantwoordelijke Uiltjes

API

Liesbet

Liesbeth Raus

Liesbet (of Eef) kan je contacteren als er sprake is van een integriteitsschending. Dat is elke vorm van lichamelijk, seksueel, moreel of psychisch gedrag waarvan jij vindt dat het over jouw grens gaat of over de grens van iemand anders.

liesbet@hockeyrotselaar.be